Sinbo SJ-3128 Juice extractor

Sinbo SJ-3128 Juice extractor

2.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SJ-3128 Juice extractor, Inox, 1500 ml capacity pulp & 1000 ml capacity juice container, Juicing whole fruits and vegetables , 700W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SJ-3128 Juice extractor, Inox, 1500 ml capacity pulp & 1000 ml capacity juice container, Juicing whole fruits and vegetables , 700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка