Sinbo SHD-7022 Hair dryer

Sinbo SHD-7022 Hair dryer

399,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-7022 Hair dryer, Dc motor, Two speed, two temperature, Foldable handle for traveling use and easy storage, Overheat protectiont, 1300W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-7022 Hair dryer, Dc motor, Two speed, two temperature, Foldable handle for traveling use and easy storage, Overheat protectiont, 1300W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка