Sinbo SHD-7016 Ceramic Hair Straightener

Sinbo SHD-7016 Ceramic Hair Straightener

699,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-7016 Ceramic Hair Straightener, 35W, up to 200C, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-7016 Ceramic Hair Straightener, 35W, up to 200C, black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка