Sinbo SHD-7014 Hair dryer

Sinbo SHD-7014 Hair dryer

899,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-7014 Hair dryer, Dc motor, Two speed, three temperature, cold shot, 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-7014 Hair dryer, Dc motor, Two speed, three temperature, cold shot, 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка