Sinbo SHD-7004 Hair Straightener

Sinbo SHD-7004 Hair Straightener

499,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-7004 Hair Straightener, Ceramic coating plate, 2m cable, PTC heater, 360 Degree swivel cable, 35W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-7004 Hair Straightener, Ceramic coating plate, 2m cable, PTC heater, 360 Degree swivel cable, 35W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка