Sinbo SHD-2700 Hair dryer

Sinbo SHD-2700 Hair dryer

820,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-2700 Hair dryer, 2 speeds, 1200W, for hotels, with spiral cable, with wall holder, with concentrator


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 820,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-2700 Hair dryer, 2 speeds, 1200W, for hotels, with spiral cable, with wall holder, with concentrator

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка