Sinbo SHD-2696 Hair dryer. DC motor

Sinbo SHD-2696 Hair dryer. DC motor

620,00 ден.   Спореди

Sinbo SHD-2696 Hair dryer. DC motor, 2 speeds, 2 heating temperatures, withstyling concentrator nozzle, hanging-up loop


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 620,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHD-2696 Hair dryer. DC motor, 2 speeds, 2 heating temperatures, withstyling concentrator nozzle, hanging-up loop

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка