Sinbo SHB-3053 Turbo Blender and chopper

Sinbo SHB-3053 Turbo Blender and chopper

2.000,00 ден.   Спореди

Sinbo SHB-3053 Turbo Blender and chopper, Inox, Automatical overheating protection for motor, 600W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.000,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHB-3053 Turbo Blender and chopper, Inox, Automatical overheating protection for motor, 600W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка