Sinbo SHB-3042 Food processor (Chopper and blender)

Sinbo SHB-3042 Food processor (Chopper and blender)

950,00 ден.   Спореди

Sinbo SHB-3042 Food processor (Chopper and blender), 1000ml. glass bowl with 300g. chopping capacity, 2 speeds, 300W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 950,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHB-3042 Food processor (Chopper and blender), 1000ml. glass bowl with 300g. chopping capacity, 2 speeds, 300W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка