Sinbo SHB-3036 Hand Blender & Mixer + Mixing cup and Choping cup

Sinbo SHB-3036 Hand Blender & Mixer + Mixing cup and Choping cup

1.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SHB-3036 Hand Blender & Mixer + Mixing cup and Choping cup, Detachable, 200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SHB-3036 Hand Blender & Mixer + Mixing cup and Choping cup, Detachable, 200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка