Sinbo SFH-3325 Infrared heater with stand

Sinbo SFH-3325 Infrared heater with stand

1.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SFH-3325 Infrared heater with stand, Shock heating in 20 seconds, Special elipse wire wrap, Special real room thermostat, Fireproof silicon cables, No dryes the air 2500W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SFH-3325 Infrared heater with stand, Shock heating in 20 seconds, Special elipse wire wrap, Special real room thermostat, Fireproof silicon cables, No dryes the air 2500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка