Sinbo SFH-3313 Heater fan

Sinbo SFH-3313 Heater fan

599,00 ден.   Спореди

Sinbo SFH-3313 Heater fan, 2KW, Thermostat, Cooling option


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SFH-3313 Heater fan, 2KW, Thermostat, Cooling option

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка