Sinbo SDF-3822 Deep Fryer

Sinbo SDF-3822 Deep Fryer

750,00 ден.   Спореди

Sinbo SDF-3822 Deep Fryer, 1lt capacity, Adjustable thermostat with 4 settings, The cool touch exterior walls , 900W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SDF-3822 Deep Fryer, 1lt capacity, Adjustable thermostat with 4 settings, The cool touch exterior walls , 900W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка