Sinbo SCO-5002 Convection oven

Sinbo SCO-5002 Convection oven

2.990,00 ден.   Спореди

Sinbo SCO-5002 Convection oven, 12l capacity, Micro switch safety control, Excellent for low fat cooking, 1300W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCO-5002 Convection oven, 12l capacity, Micro switch safety control, Excellent for low fat cooking, 1300W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи