Sinbo SCM-2925 Espresso Coffee machine

Sinbo SCM-2925 Espresso Coffee machine

1.899,00 ден.   Спореди

Sinbo SCM-2925 Espresso Coffee machine, 5bars, 800W, Cappuchino making, Plastic housing, 0.24l water capacity, removable drip tray, metal filter holder


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCM-2925 Espresso Coffee machine, 5bars, 800W, Cappuchino making, Plastic housing, 0.24l water capacity, removable drip tray, metal filter holder

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка