Sinbo SCM-2917 Coffee maker

Sinbo SCM-2917 Coffee maker

949,00 ден.   Спореди

Sinbo SCM-2917 Coffee maker, Anti-drip feature, Keep warm function, 1.0L Glass, Detachable filter holder, 800W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 949,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCM-2917 Coffee maker, Anti-drip feature, Keep warm function, 1.0L Glass, Detachable filter holder, 800W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка