Sinbo SCM-2914 Coffee grinder and blender SET

Sinbo SCM-2914 Coffee grinder and blender SET

1.190,00 ден.   Спореди

Sinbo SCM-2914 Coffee grinder and blender SET, 500ml capacity, 70gr coffee tank, Lock feature for safety, Stainless steel blades, 150W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.190,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SCM-2914 Coffee grinder and blender SET, 500ml capacity, 70gr coffee tank, Lock feature for safety, Stainless steel blades, 150W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка