Sinbo SBS-4418 Ultra slim (20mm) Digital Glass scale

Sinbo SBS-4418 Ultra slim (20mm) Digital Glass scale

750,00 ден.   Спореди

Sinbo SBS-4418 Ultra slim (20mm) Digital Glass scale, 5-150kg weight capacity, Automatic on/off function


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SBS-4418 Ultra slim (20mm) Digital Glass scale, 5-150kg weight capacity, Automatic on/off function

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка