Sinbo SBS-4414 Digital Glass scale

Sinbo SBS-4414 Digital Glass scale

729,00 ден.   Спореди

Sinbo SBS-4414 Digital Glass scale , 5-150kg weight capacity, 100g precision, 4 sensor system for accurate measurement, Automatic reset and shut down


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 729,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SBS-4414 Digital Glass scale , 5-150kg weight capacity, 100g precision, 4 sensor system for accurate measurement, Automatic reset and shut down

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка