Sinbo SBP-4606 Upper arm blood pressure monitor

Sinbo SBP-4606 Upper arm blood pressure monitor

1.399,00 ден.   Спореди

Sinbo SBP-4606 Upper arm blood pressure monitor, Digital LCD display SYS, DIA, PULSE, TIME, DATE, USER separately, 60 memories, Accuracy: within +-3mmHg, Measurement range: 0-295 mmHg (PRESSURE) 40-18...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SBP-4606 Upper arm blood pressure monitor, Digital LCD display SYS, DIA, PULSE, TIME, DATE, USER separately, 60 memories, Accuracy: within +-3mmHg, Measurement range: 0-295 mmHg (PRESSURE) 40-180 beats/minute (pulse rate), 4x AA batteries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка