Sinbo 2362 Kettle

Sinbo 2362 Kettle

950,00 ден.   Спореди

Sinbo 2362 Kettle, Automatic switch off, Boil dry protection, Filter, Flip lid, 360°cordless rotating base , Max capacity: 1.7L, 2200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo 2362 Kettle, Automatic switch off, Boil dry protection, Filter, Flip lid, 360°cordless rotating base , Max capacity: 1.7L, 2200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи