SIEMENS Проточен бојлер DH21100

SIEMENS Проточен бојлер DH21100

14.990,00 ден.   Спореди

SIEMENS Проточен бојлер DH21100, 21KW, бакарни грејачи


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SIEMENS Проточен бојлер DH21100, 21KW, бакарни грејачи

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка