Selfie Stick for Smartphones, Bluetooth Pink

Selfie Stick for Smartphones, Bluetooth Pink

490,00 ден.   Спореди

Selfie Stick со вградено Bluetooth далечинко на самата рачка
- Универзален држач за телефон
- Bluetooth безжично поврзување компатибилно со iPhone & Android уреди (мин. iOS 4.0 и понов и мин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Selfie Stick со вградено Bluetooth далечинко на самата рачка
- Универзален држач за телефон
- Bluetooth безжично поврзување компатибилно со iPhone & Android уреди (мин. iOS 4.0 и понов и мин. Android 3.0 и понов)
- Должина на рачката (максимални 105 cm)
- Вградена батерија
- USB кабел за полнење -


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка