Selfie Bluetooth Remote Shutter Omega for Smartphones

Selfie Bluetooth Remote Shutter Omega for Smartphones

390,00 ден.   Спореди

Wireless shutter release for smartphones and tablets - with a Bluetooth connection.
Provides convenient to take pictures as far as 10m!
Specifications:
- Bluetooth 3.0
- Range: up ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless shutter release for smartphones and tablets - with a Bluetooth connection.
Provides convenient to take pictures as far as 10m!
Specifications:
- Bluetooth 3.0
- Range: up to 10m
- Power: CR2032 battery
- Dimensions: 48 x 33 x 10mm
- Weight: 8g
- Supported OS: Android v4.2 and higher, iOS v6.0 and higher

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка