Secure Digital Verbatim PRO 64GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10

Secure Digital Verbatim PRO 64GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10

1.250,00 ден.   Спореди

UHS-I SDXC Card 64GB

Capacity: 64GB
Write Speed: up to 166x (25MB/Sec)
Read Speed: up to 600x (90MB/Sec)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.250,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UHS-I SDXC Card 64GB

Capacity: 64GB
Write Speed: up to 166x (25MB/Sec)
Read Speed: up to 600x (90MB/Sec)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка