Secure Digital Verbatim 32GB SDHC High Speed Class4

644,00 ден.   Спореди

Secure Digital Verbatim 32GB SDHC High Speed Class4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 644,00 ден.

пред 7 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Verbatim 32GB SDHC High Speed Class4

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 32 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка