Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class4

420,00 ден.   Спореди

Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Verbatim 16GB SDHC High Speed Class4

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 16 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка