Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class10
Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class10
Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class10

Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class10

269,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 269,00 ден.

пред 7 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Verbatim 8GB SDHC High Speed Class10

Капацитет 8 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка