Secure Digital Micro Verbatim 32GB SDHC High Speed Class10

820,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Verbatim 32GB SDHC High Speed Class10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 820,00 ден.

пред 4 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 901,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Verbatim 32GB SDHC High Speed Class10

Тип на мемориска картичка MicroSD
Капацитет 32 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка