Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

  Спореди

Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Verbatim 16GB SDHC High Speed Class10

Капацитет 16 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка