Secure Digital Micro Sony SR64UYA 64GB SDXC Performance UHS-I Class10

Secure Digital Micro Sony SR64UYA 64GB SDXC Performance UHS-I Class10

1.790,00 ден.   Спореди

Recording Capacity: 64GB
Usable Capacity: 57.6 (GB)
Transfer Speed (read): Up to 90MB/s
Operating temperature range: -25-+85°C (Non-condensing)
Speed Class: Class10 (SD Speed Class) Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording Capacity: 64GB
Usable Capacity: 57.6 (GB)
Transfer Speed (read): Up to 90MB/s
Operating temperature range: -25-+85°C (Non-condensing)
Speed Class: Class10 (SD Speed Class)
Dimensions (W x H x D): 11 x 15 x 1 mm
Weight: 1 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка