Secure Digital Micro Sony SR16UYA 16GB SDXC Performance UHS-I Class10

557,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Sony SR16UYA 16GB SDXC Performance UHS-I Class10

Recording Capacity: 16GB
Usable Capacity: 14.4 (GB)
Transfer Speed (read): Up to 90MB/s
Operating temper...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 557,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 560,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Sony SR16UYA 16GB SDXC Performance UHS-I Class10

Recording Capacity: 16GB
Usable Capacity: 14.4 (GB)
Transfer Speed (read): Up to 90MB/s
Operating temperature range: -25-+85°C (Non-condensing)
Speed Class: Class10 (SD Speed Class)
Dimensions (W x H x D): 11 x 15 x 1 mm
Weight: 1 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка