Secure Digital Micro Platinet 16GB SDHC High Speed Class10 w/Adapter

Secure Digital Micro Platinet 16GB SDHC High Speed Class10 w/Adapter

520,00 ден.   Спореди

micro SD memory card with a capacity of 16GB!
Compatible with devices with a microSD slot: mobile phones, MP3 / MP4 (Just make sure that your device supports SD High Capacity cards)
Fast Trans...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


micro SD memory card with a capacity of 16GB!
Compatible with devices with a microSD slot: mobile phones, MP3 / MP4 (Just make sure that your device supports SD High Capacity cards)
Fast Transfers: Class10- Is included an SD card adapter!
Very low power consumption

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка