Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4

210,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 210,00 ден.

пред 4 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 277,00 ден.

пред 4 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 340,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Kingston 8GB SDHC CL4

Капацитет 8 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка