Secure Digital Micro Kingston 32GB SDHC cl4 w/Adapter

790,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Kingston 32GB SDHC cl4 w/Adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 3 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 861,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Kingston 32GB SDHC cl4 w/Adapter

Тип на мемориска картичка MicroSD
Капацитет 32 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка