Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read w/Adapter

620,00 ден.   Спореди

Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read w/Adapter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 620,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Micro Kingston 16GB SDHC cl10 UHS-I 45MB Read w/Adapter

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка