Secure Digital Micro Kingston 128GB SDHC UHS-I Class U3 90MB Read/80MB Write for 4K Video

Secure Digital Micro Kingston 128GB SDHC UHS-I Class U3 90MB Read/80MB Write for 4K Video

5.990,00 ден.   Спореди

FEATURES/BENEFITS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FEATURES/BENEFITS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка