Secure Digital Kingston 64GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10 45MB Read

1.610,00 ден.   Спореди

Secure Digital Kingston 64GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10 45MB Read


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.610,00 ден.

пред 9 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.890,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Kingston 64GB SDXC eXtended capacity Ultra High Speed I Class10 45MB Read


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка