Secure Digital Kingston 16GB SDHC HighSpeed Class4

434,00 ден.   Спореди

Secure Digital Kingston 16GB SDHC HighSpeed Class4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 434,00 ден.

пред 2 недели

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 440,00 ден.

пред 2 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Secure Digital Kingston 16GB SDHC HighSpeed Class4

Тип на мемориска картичка SD
Капацитет 16 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка