SEAGATE 1TB 3.5" SATA III 64MB ST1000DM003 Barracuda

4.725,00 ден.   Спореди

Tip: Vnatreshen Format 3.5" Kapacitet 1TB Interfejs: Sata III Vrtezi: 7.200 rpm Cash memorija: 64MB Garancija 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 4.725,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: Vnatreshen Format 3.5" Kapacitet 1TB Interfejs: Sata III Vrtezi: 7.200 rpm Cash memorija: 64MB Garancija 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка