Schneider JHB-15 MB

Schneider JHB-15 MB

4.490,00 ден.   Спореди

Schneider JHB-15 MB, Панел Конвектор, Боја Бела, 1.5 КW, заревање до 15м/2, термостат, регулација на температура,начин на монтажа: на зид и преносни тркалца, Димензии, В:Ш:Д: 44:58:10.5 см


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Schneider JHB-15 MB, Панел Конвектор, Боја Бела, 1.5 КW, заревање до 15м/2, термостат, регулација на температура,начин на монтажа: на зид и преносни тркалца, Димензии, В:Ш:Д: 44:58:10.5 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи