SCART Adapter to 3xRCA/1xSVHS Bidirectional
SCART Adapter to 3xRCA/1xSVHS Bidirectional

SCART Adapter to 3xRCA/1xSVHS Bidirectional

89,00 ден.   Спореди

3 X RCA and 1 X S-Video plugs on one side and SCART on other side
Bidirectional adapter: practical switch for signal direction


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 X RCA and 1 X S-Video plugs on one side and SCART on other side
Bidirectional adapter: practical switch for signal direction


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка