SATA to IDE and IDE to SATA Converter

253,00 ден.   Спореди

SATA-IDE-2 Bi-directional SATA/IDE converter


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 253,00 ден.

пред 7 месеци

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 360,00 ден.

пред една година

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SATA-IDE-2 Bi-directional SATA/IDE converter


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка