SATA + IDE Raid Controler GMB SIDE-1

SATA + IDE Raid Controler GMB SIDE-1

590,00 ден.   Спореди

SIDE-1 SATA+IDE add-on card


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SIDE-1 SATA+IDE add-on card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи