Sandisk Cruzer Blade 16GB Усб меморија

790,00 ден.   Спореди

Ultra-compact and portable contoured styling
Share your photos, videos, songs and other files between computers with ease
Protect your private files with included SanDisk® SecureAccess™ so...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ultra-compact and portable contoured styling
Share your photos, videos, songs and other files between computers with ease
Protect your private files with included SanDisk® SecureAccess™ software
Includes added protection of secure online backup (up to 2 GB*) offered by SanDisk's online backup partner

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка