SAMSUNG WF806U4SAWQ/LE

SAMSUNG WF806U4SAWQ/LE

29.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG WF806U4SAWQ/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, HairLine хромирана врата, 1.400 вртежи/мин, Тивка при работа, 10 години гаранција на Дигиталниот Инвертер Мотор, Керамички грејач кој не фаќ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 29.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG WF806U4SAWQ/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, HairLine хромирана врата, 1.400 вртежи/мин, Тивка при работа, 10 години гаранција на Дигиталниот Инвертер Мотор, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 8 кг запремнина на барабанот, Графички LED Дисплеј, Bubble - ситем на перење со воздушни меури, Лесно пеглање на алиштата, A+++(-20%) енергетска класа, 15 прогами за перење, одложено перење, Child Lock заштита за деца, Димензии 600 x 550 x 850 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка