SAMSUNG WF602B2BKWQ/LE

SAMSUNG WF602B2BKWQ/LE

20.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG WF602B2BKWQ/LE, Машина за перење алишта, Бела боја Метално хромирана врата, 1.200 вртежи/мин, Тивка при работа, 10 години гаранција на Дигиталниот Инвертер Мотор, Керамички грејач кој не фаќа ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG WF602B2BKWQ/LE, Машина за перење алишта, Бела боја Метално хромирана врата, 1.200 вртежи/мин, Тивка при работа, 10 години гаранција на Дигиталниот Инвертер Мотор, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 6 кг запремнина на барабанот, Графички LED Дисплеј, , Лесно пеглање на алиштата, A+++(-20%) енергетска класа, 15 прогами за перење, одложено перење, Child Lock заштита за деца, Димензии 600 x 450 x 850 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка