SAMSUNG VCR8855L3B/BOL

SAMSUNG VCR8855L3B/BOL

22.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCR8855L3B/BOL, Робот Правосмукалка, Мирро плава боја, Портокалов LED Дисплеј, Систем за навигација Visionnary mappingTM, Авто наведување и полнење, сензор за препреки и судари и ивици, сензо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCR8855L3B/BOL, Робот Правосмукалка, Мирро плава боја, Портокалов LED Дисплеј, Систем за навигација Visionnary mappingTM, Авто наведување и полнење, сензор за препреки и судари и ивици, сензор против заглавување, Опции на чистење Auto, Spot, Max, Рачно, Ивици, одложен старт, дневно чистење, Ефикасност на чистенје 5m x 5m -19min, полнење на батериите 2 часа, HEPA 11 Филтер на издув, 2 четки од страна, брзо празнење, четка за влакна од куќни миленичиња, капацитет на садот за прашина 0.6л, додатен филтер, центар за полнење, далечински управувач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка