SAMSUNG VCC8850H3R/BOL

SAMSUNG VCC8850H3R/BOL

9.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC8850H3R/BOL, Правосмукалка, Танго црвена боја, Моќност на моторот 2100 W, Вмукувачка моќ 380 W (Max 400 W), ниво на бучност 80db, Собирање на прашина без кеса во сад со супер дупла комора, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC8850H3R/BOL, Правосмукалка, Танго црвена боја, Моќност на моторот 2100 W, Вмукувачка моќ 380 W (Max 400 W), ниво на бучност 80db, Собирање на прашина без кеса во сад со супер дупла комора, Капацитет на садот за прашина 2.0л, Контрола IR Handle Ctr., 7 степени на моќност, HEPA 13 Филтер на издув, Pena филтер на мотор, Електронска проверка на филтерот, INOX Телескопска цевка, Четка Silencio plus brush(NB-730), додатна четка Parquet master(HB-200), додатоци за ќошина и пајажина и намештај, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 10,5м, гумени тркала

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка