SAMSUNG VCC6780V3R/BOL

SAMSUNG VCC6780V3R/BOL

6.799,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC6780V3R/BOL, Правосмукалка, Жарко црвена боја, Моќност на моторот 2100 W, Вмукувачка моќ 380 W, ниво на бучност 81db, Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора плус, Капацитет на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC6780V3R/BOL, Правосмукалка, Жарко црвена боја, Моќност на моторот 2100 W, Вмукувачка моќ 380 W, ниво на бучност 81db, Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора плус, Капацитет на садот за прашина 2.0л, Контрола Body Var., 6 степени на моќност, HEPA 11 Филтер на издув, Pena филтер на мотор, Метална Телескопик цевка, Четка 2-Step(NB-500), додатоци за ќошина и пајажина и намештај, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м, гумени тркала

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка